Rośliny

Naszywki rośliny to idealny sposób na okazanie swojej miłości do natury i świata. Naszyj je na swoje ubrania i okaż swoją odmienność!

„Every flower is a soul blossoming in nature.”
~ Gerald De Nerval

Każdy kwiat jest duszą kwitnącą wśród natury. Jak to się stało, że róża stała się symbolem miłości, a kaktusy zdobyły oczy i usta by się do nas uśmiechać? Nie jesteśmy pewni.

Wiemy jednak, że warto docenić urok naszych naszywek roślinnych i PoPatcheć na naszą kwiecistą ofertę.

Wyświetlanie wszystkich 9 wyników

Wyświetlanie wszystkich 9 wyników

Naszywki na ubrania? Tylko NoPoPatch!

naszywki

Naszywki NoPoPatch to świetnej jakości aplikacje na każde ubranie! Niezależnie od wieku, statusu społecznego czy zainteresowań, każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Znajdziesz u nas naszywki kwiaty, naszywki wojskowe, a nawet rakiety lecące w kosmos. Mamy też coś dla poszukiwaczy mocnych wrażeń! Nasza oferta czaszkowych naszywek czeka na śmiałków, którzy odważą się ozdobić nimi swoje ubranie! Dla młodszych sympatyków aplikacji na ubrania mamy nie tylko śliczne i kolorowe naszywki. Znajdziesz tutaj całą gamę pięknych ozdobnych guziczków które ożywią każde ubranko! Guziki misie to coś, o czym marzy każde dziecko

Parę słów o naszywkach

naszywki na ubrania

Nasza pasja to naszywki na ubrania! Specjalizujemy się w sprzedaży tych kolorowych aplikacji bo chcemy, aby świat stał się lepszym i weselszym miejscem. Ludzie ubierają się ... tak samo. Okazuje się, że naszycie kilku niewielkich naszywek może zupełnie odmienić Twoje stare ubranie i dać mu drugie życie. Ozdabiać można nie tylko buty! Naszywki na kurtkę to ostatnio bardzo modny wybór - a dzięki zasobności naszego magazynu nie musisz się martwić - zawsze znajdziesz coś dla siebie!

Darmowa przesyłka i zniżki na kolorowe aplikacje

naszywki na kurtkę

Jeśli zdecydujesz się na zakup naszywek za kwotę co najmniej 30 zł, przesyłka będzie zupełnie darmowa! Co jakiś czas wprowadzamy także olbrzymie obniżki na niektóre zestawy. Jeśli chcesz kupić więcej aplikacji na ubrania, daj nam znać na adres e-mail nopopatch@gmail.com. Z pewnością będziemy w stanie dać Ci jakąś zniżkę w zamian za udostępnienie zdjęcia z naszymi naszywkami na Twoim Facebookowym lub Instagramowym profilu!