Naszywki na ubrania - kategorie

Szukasz naszywki na kurtkę, buty, spodnie, bluzę, a może plecak? Dobrze trafiłeś! NoPoPatch to sklep sprzedający naszywki na ubrania dla wymagających i z darmową dostawą od 20 złotych! Znajdziesz u nas duży wybór naszywek kwiecistych, zwierzęcych, militarnych i innych – dla każdego coś miłego. Oprócz naszywek możemy zaoferować Ci piękne drewniane guziczki, które będą się wspaniale prezentowały na ubranku Twojego dziecka. Możesz też wybrać coś dla siebie – guziki czaszki na imprezę halloween’ową? Dla każdego coś miłego!

Więcej

Jeśli szukasz naszywek na kurtkę, możemy zaproponować modne w każdym sezonie naszywki róże, lub inne kwiaty. Wybór należy do Ciebie, a jest z czego wybierać! Jeśli chcesz rozejrzeć się po dostępnych kategoriach, a przeglądasz naszą stronę przy użyciu telefonu, wejdź w menu -> naszywki na ubrania. Tam znajdziesz nasze naszywki pogrupowane w kategorie!

Martwisz się kosztem przesyłki? – niepotrzebnie! Wszystkie paczki wysyłamy listem poleconym ekonomicznym, który kosztuje 3,20 – a to znacznie taniej niż przesyłka w innych sklepach. Możesz także wybrać opcję ekspresowej dostawy – wtedy Twoje naszywki powinieneś otrzymać już na drugi dzień. Miłych zakupów życzy NoPoPatch! 

Mniej